«1...173174175176177...217»

Felhasználó
8 éve
12313654_1051161814935460_7938435036365282430_n.png?oh=e5ca5f119d3de6e3d018ed518a6cced9&oe=572EFFAC
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
A héten megvolt a 4. autóklíma javítás! Itt a nyár! 4. nap 4. klíma. :D
Ja és a klánunk is 4. már! :D Ezt meg kellene játszani a lotton, csak kell még másik 4 szám hogy milliomos legyek!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
...csak mert nagyon tetszik :-)
9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Ez miféle kocsi? :D
Csak nem a jutalmam a bizonyítványért? XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Lezúztam Yetit! :p :D

Stickman_Warfare_2016.02.09._16-05-27_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
van szerver? :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Ja, gyere játszani.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
8 éve
Persze ha már odáig eljutnánk hogy nem egymást hülyéznénk meg a sticmant szidnánk az is pozitív lenne a közhangulatra. Ha legalább azokat a stickeket próbálnánk elérni akik még úgymond kitartanak, néha vagy gyakrabban felnéznek, és vagy megunják hogy nincs ellenség és később nézik hátha valaki x-el egy játszani szeretnéket, vagy várják a jószerencsét esetleg. Szóval van még néhány tucat stick aki szívesen fent lenne többet is ha valaki leszervezné hogy legyen ellenség is.
Mivel ha nincs szeró szokták nehezményezni rajtam kívül is páran.
Arra gondoltam több helyen is közzé lehetne tenni hogy kineveznénk egy "sticknapot" pl a jövő szombaton 14h után mikor mindenki már beebédelt. Aminek a lényege lenne hogy akinek már régóta hiányzik hogy egyszerre akár több tucat ember is legyen játékban vagy nosztalgiázna, vagy csak csatlakozna hozzá hogy lássa mennyi harcos van még aki egy hívó szóra elő tud állni, meg lehetne mozgatni a társaságot vele. Ha beválik lehet többször is csinálni ilyet, ha nem akkor se veszt senki semmit, csak esetleg még mélyebb letargiába kerülhetünk a játék jövőjét illetően. Hogy technikailag fel lehetne-e dobni még ezt valamivel hogy plusz medál vagy valami újítást berakni ami olyan stádiumban van nem tudom, de ha oldalon felül ha megjelenne egy meghívóban legalább az tuti megoldható egy jogosult Adminnak.
Hátha többeknek az érdeklődéséét is felkeltené?!
Sziasztok!

Egy olyan ötletem támadt, hogy még egyszer utoljára menjünk fel a játékra és élvezzük ki. Mostanság senki se játszik, aminek megvannak az okai. Ezeket nem részletezem. Találjuk ki egy olyan időpontot, ami mindenkinek ideális. Gondolok például a vasárnap kora estére. Nekem mindegy ha 20 ember jön el vagy 30, a lényeg hogy ne 1-2 ember legyen fent. Egy alkalmat kérek, semmi célom nincs vele csak az, hogy mindenkiben maradjon meg a játéknak az az emléke, hogy itt egykor régen rengetegen voltunk. Kicsit úgy hangzik a mondókám mint egy halálos ítélet, de lassan ott tartunk. Szóval akinek van kedve egy "utolsót" tényleg játszani, az írjon ide lentre. (ha volt már ilyen téma akkor vessétek el, én nem láttam).

Na szóval Sall én is ilyesmire gondoltam, amit előbb fejtegettem, csak nem búcsúzónak hanem a még élők megmozdítására gondoltam, csak előbb írtam utána olvastam. Ott leszek!
Persze azért az oldalon is közzé lehetne tenni hogy minél több embert elérjen a felhívás, mert hozzám is csak azért ért mert kerestem hogy a chatfalon kívül még hová lehetne kitenni.
Tehát a Sall vasárnap egyszer jó lesz "bemelegítésnek" a jövő héten meg rá lehetne gyúrni a közhírré tételre mondjuk Kléni által, a stickeknek meg gyakorlásra aki már kiesett belőle , utána szombaton élesbe mehetne.
Én plusz motivációnak felajánlok a jövő szombati napi kill nyertesének 5000 Ft kp-t amit a megadott bankszámlaszámra utalok hétfőn a aktuális napi killgyőztesnek! Persze a farmolásnak helye nincs! :p

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
A vasárnap nekem is jobb volna, de a magam részéről, bár tudom hogy egyedül vagyok vele, a hétköznap méginkább optimális. A probléma maga egyébként valóban az sokunknál, hogy kettő darab aktív ember miatt már nincs kedvünk fellépni. Úgy már nem élmény a stickezés. Ha fent lennénk 10-en 15-en, az már jobban vonzana engem is. Szóval az ötlet jó. Támogatom !
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Én szokásomhoz híven biztos fent leszek. Amúgy is nekem lehet hétközbe is ameddig nem hétfő vagy szerda, mert azokan a napokon fél ötre érek haza suliból.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti
«1...173174175176177...217»